3 Kasım 2010 01:00

'Tenten'den ilk görüntüler

Steven Spielberg ve Peter Jackson işbirliği ile hayata geçirilen 'The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn' ilk görüntüler yayınlandı.

Steven Spielberg ve Peter Jackson'ın merakla beklenen ortaklığı 'The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn'dan ilk görüntüler yayınlanmaya başladı.

Belçikalı yazar Georges 'Hergé' Remi'nin yarattığı 'The Adventures of Tintin' adlı çizgi kitap serisinden uyarlanan, 3 boyutlu hareket yakalama tekniğiyle çekilen filmin yönetmenliğini Spielberg yaparken yapımcı koltuğunda da Peter Jacskon yer alıyor.

Tenten'i Jamie Bell'in canlandıracağı filmde Simon Pegg, Daniel Craig, Cary Elwes, Andy Serkis, Nick Frost gibi oyuncular da yer alıyor.


'The Adventures of Tintin: Secret of the Unicorn' 28 Aralık 2011'de ABD'de gösterime girecek.

Yorumlar
  • Tenten efsane geri dönüyor :) Çocukluğumuzun filmi ...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir