13 Mayıs 2003 23:41

Terminal'ın Yapımı Devam Ediyor

Steven Spielberg'ün yeni projesi Terminal'ın ön hazırlıkları tam gaz devam ediyor. Filmde, Tom Hanks'e eşlik edecek "görevliler" de yavaş yavaş belli olmaya başladı. Catherine Zeta-Jones ve Bernie Mac'in kadroda yer alması düşünülüyor. Terminal, Tom Hanks tarafından canlandırılacak Balkan ülkelerinden gelen bir adamın, trajikomik hikayesini anlatacak. Havaalanında bir sonraki uçağı bekleyen bir yolcu, ülkesinde gelişen siyasi bir olayın sonucu hudutların belirsizleşmesiyle, sahip olduğu haklarını bir anda yitirir. Pasaportu aniden geçersiz hale gelen adam, ortada kalakalır. Jones ve Mac ise, uçak ve havaalanı görevlileri olarak Hanks'e yardımcı olmaya çalışacaklar.Steven Spielberg, politik bir komedi filmine imza atacak gibi gözüküyor.
Yorumlar
  • bu adam yapıyor başka söze gerekyok. yani ister istemez filmlerini syredeseneiz geliyor. buda oyuncuları ve konusu gereği ilginç bir film gibi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir