25 Eylül 2009 10:12

Terminatör Kızı!

Ünlü şarkıcı Shirley Manson, The Sarah Connor Chronicles'ın oyuncu kadrosuna katıldı...

Garbage grubunun cool ve çekici solisti Shirley Manson, bütün yıldızlar gibi oyunculuğa yakın duruyor. Daha önce Saturday Night Live'a konuk alan şarkıcı, proje aşamasındaki ItW'nun da kadrosunda gözüküyor. Fakat esas ilginç olan, FOX'un Terminator:The Sarah Connor Chronicles dizisinin kadrosuna katılmış olması.Sanatçı dizide ultra teknolojik bir şirketin başındaki tekno-kadını canlandıracak. Terminator, tam gaz geri dönmeye hazırlanıyor. Çarpıcı bir oyuncu kadrosu bulunan sinema projesi dışında, televizyon dizisi de hayli sıkı geliyor.
Yorumlar
  • bir noktada haklısın türk milleti olarak yabancı sinema ya daha bir meraklıyız ama bu nun sucu sence bizdemi yoksa kültürümüzü korumak adına halen daha sadece aile , aşk , komedi türünde film ler çeken sinema sektörümüzdemi. üstelik saçma cümlesini kullandığından dolayı anlıyorum ki bu tarz filimleri beğenmiyorsun fakat o beğenmediğin şeylerin adı sinema oluyor bir yerde. stephan spielbergün de dediği gibi sinema hayal gücüdür gerçeklerden bir az uzaklaşamassak yalanlarda kayboluruz..ve davetin için teşekkürler ...

  • hiçbiriniz aynı fikirde değilsiniz biliyorum kimse aynı fikirde olmaz ama gidipte yabancı sinemayı övüp türk sinemasını kötüleyen siz varya türkiyeyi batıran resmen sizsiniz :)Benim Seyretmediğim Dizi Yok , Arşivim 8 TB Dizi Film müzik oyun Satış Departmanındayım , gelin sizi davet edeyim bi çayımı için bakalım kim anlıyor kim anlamıyor diziden ;)gereksiz bu haberi ben beğenmedim , kendi görüşüm , ben böyle düşünüyorum , ama burdaki kullanıcıları ilgilendirmezbeyazperdede 10000lerce film var herkes iyi kötü en güzel filme bile aptal yanıtlar yorumlar yazıyor , kime ne ? kazanan kim , türkiyeyimi , yabancılarmı , sizmi asıl sizin şu durumunuz çok üzücü :( "türk milleti olarak kendinizi saymayıp başka ırkların filmlerine saçma dizilerine kapıyorsunuz"

  • gears arkadaşım yazdıklarına üzüldüm açıkçası çünk bu ülkede kv ile sarah connor gibi bir dizi kıyaslıya bilecek gençlerin hala bulunması üzücü. zaten senin gibi insanlar yüzünden hala sinema ve dizi sektörümüz (nekadar sektör olduğu tartışılıur) bu halde bu yüzden hala kokuşmuş dizi ve filmler yapılıyor. üzücü:(

  • Dizinin takipcisiyim farklı bir tarzı var 2. sınıf olarak nitelemek gerçekten güç** bilimkurgu seven herkez izleyebilir . ^^ Böyle bir güzelliğin projeye katılmiş olması da hoş bir haber tabi . hazirlayana teşekkür ederiz.

  • DoganBir gerekli cevabı vermiş..İzlemediğin bir yapım hakkında atıp tutmamak gerekiyor..dizi gayet güzel bir dizi ayrıca kurtlar vadisi ile bu dizileri karşılaştırıyorsun ya birşey demiyorum=)))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir