3 Aralık 2014 01:00

Terminator'den 'hareketli poster'

Terminator: Genisys filminden hareketli poster yayınladı.

Terminator serisinin beşincisi 2015 yılında vizyona girecek. Ve yeni film Terminator: Genisys'den bir motion poster (hareketli poster) yayınladı!

2029 yılında başlayacak filmde, makinelere karşı savaşta direniş lideri olan John Connor hem geçmiş hem de gelecekten saldırı altında bulunuyor.

Alan Taylor'ın yönettiği ve Arnold Schwarzenegger'i tekrar beyazperdede göreceğimiz film 1 Temmuz 2015'te vizyona girecek.

"Terminator" filmlerinin ilki 1984 yılında çekilmişti. Türkiye'de "Yokedici" adıyla tanınmıştı. James Cameron'ın yönettiği ilk filmden bu yana tam 30 yıl geçti!

1984 yılının efsanevi filmi Terminator'ün konusu şöyleydi: 2029 yılının kıyamet-sonrası Los Angeles'ında Skynet adlı yapay zeka ürünü bilgisayar sistemi 1990'larda büyük bölümünü yok ettiği insan ırkının kurtulmayı başaran direnişçilerine karşı savaşmaktadır. Direnişçiler Skynet'e karşı başarıya ulaşmadan hemen önce Skynet savaşçı Terminator'larından birine zamanda yolculuk yaptırarak onu geçmişe göndermeyi başarır. Terminator'ın görevi direnişçilerin başı olan John Connor'ın annesi Sarah Connor'ı öldürmektir...

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir