20 Kasım 2003 17:40

Terör Yılmazer'i de Aldı

Bombalı saldırıların bugünkü kurbanları arasında aktör Kerem Yılmazer de var!

Bugün bütün Türkiye'yi yasa boğan bombalı saldırıların acı boyutları, ölenlerin sayısı ve kimlikleri açıklandıkça artmaya devam ediyor. Sabah saatlerinde Levent'te gerçekleştirilen terör eyleminde, sinema ve tiyatro dünyasının usta isimlerinden Kerem Yılmazer de hayatını kaybetti!Son dönemde televizyon dizileriyle gündemde olan, İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusu ve seslendirme sanatçısı Yılmazer, Gelin ve Güngörmüşler gibi sinema filmlerinin yanısıra Yarın Artık Bugündür, Üç Kişilk Dünya gibi TV dizileriyle de tanınıyordu.Toplumun bir çok kesimini etkisi altına alan terörist saldırılarda Telif Hakları ve Sinema Müdürlüğü İstanbul Şubesi de zarar gördü. İngiliz Konsolosluğu karşısında bulunan Müdürlük, patlamayla sarsılırken, Müdür Asaf Koçtürk de yaralananlar arasında yer aldı.
Yorumlar
  • Sevgili Kerem Yılmazer'e Allah'tan rahmet, eşi ve ailesine ve bütün sevdiklerine - ne kadar boş bir kelime olsa da - güç ve sabır diliyorum.

  • BAZEN İNSAN OLMAKTAN UTANIYORUM! ÇÜNKÜ KENDİ TÜRÜNÜ BÖYLE ACIMASIZCA VE BİR HİÇ UĞRUNA KATLADEN BAŞKA BİR TÜR DAHA YOK...

  • TERÖR o kadar soguk bi kelime'ki..anlamsız şeyler ugruna heba edilen onca can..keşke elimizden farklı şeyler gelsede olayları durdura bilsek..keşke herkez bi neo yada ne bilim bi mourfus olsada olaylara dur diyebilsek ama yapamıyoruz çünkü bu yaşadıklarımız ne yazıkki film degil hepsi gercek..nediye bilirimki ölenlere allahtan rahmet ,yaralılara acil şifalar diyor ve bu lanet olası olayların bitmesini temenni ediyorum.

  • umarım bu eylemler daha fazla can almadan ve daha fazla Türkiye'yi yaralamadan sona erer. Allah'tan ölenlere rahmet ve sevdiklerine sabır diliyorum.

  • BENCE ARTIK İNSANLARIN TERÖRE KARŞI DAHA DUYARLI OLMASI GEREKİYO.BU OLAY BUGÜN YAŞANACAK, YARIN YİNE UNUTULACAK. SADECE ÖLENLERİN YAKINLARI TARAFINDAN ANIMSANICAK. GEÇMİŞTEKİ YAŞADIĞIMIZ OLAYLAR GİBİ ÇABUK UNUTULMAMASINI UMUYORUM. ÖLENLERE ALLAHTAN RAHMET, YAKINLARINA GÜÇ VE YARALILARA ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir