25 Eylül 2009 10:12

Testere 5 ve Testere 6

Ünlü korku serisinin önü açık. Devam filmlerinin yönetmeni belli oldu!

Son dönemin olaylı Testere serisi sinema dünyasında ciddi bir tartışma yarattı. Bazı izleyiciler ve eleştirmenler serinin öncülüğünü yaptığı yeni "Acı Sineması"nı fazla kanlı ve acımasız bulurken, kimileri de serinin korku sinemasına yeni bir soluk getirdiğini savundu.Kesin olan bir şey varsa, o da bu tartışmaların korku filmlerine olan ilgiyi ve merakı arttırdığı yönünde. Testere serisinin 5 ve 6 numaralı filmlerinin şimdiden kesinleştiği söyleniyor. Hatta projeleri, daha önce seride farklı konumlarda görev alan David Hackl'in yöneteceği söyleniyor!
Yorumlar
  • bütün serisini izledim we gerçekten film mükemmel abartmada yok bence gayet anlaşılır bir şekilde ama 4 gerçekten güzeldi adamın neden böle yaptığını şimdi anladım 4dü anlamayanlar filmi 1den başlayarak izlemeleri gerekiyor çünkü geriye dönük sahneler göstermekte o yüzden anlamamaları normaldir.

  • ya siz filmleri izlemeden yorum yapıonuz harika bi film serisi bütün seileri süperdi şimdide costas mandylor yani hofmann testerelik yapacak süper olcak göreceğiz

  • 6 yı bilmem ama 5i muhakkak çekmeleri gerekiyor.3 teki dolaba kilitli çocuk ne oldu unuttular sandım 4ü izlediğimde:)jigsaw ölsede senaristi yaşıyor.ben güzel olacağından umutluyum

  • FiLm qsL ama bna kaLırsa fazLa abartmasınLar

  • 4 den hiç bişe anlamadım 1 ve 3 hoşuma gitti özellikle 1. film mükemmelldi

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir