26 Temmuz 2010 00:00

'Testere' Rekorlar Kitabına girdi!

Korku filmi serisi Testere, 730 milyon dolarlık bilet ve 30 milyon DVD sattıktan sonra Guiness Rekorlar Kitabı’na girdi.

‘13. Cuma’, ‘Elm Sokağı’nda Kâbus’, ‘Cadılar Bayramı’ gibi iddialı korku filmini geride bırakarak rekorlar kitabına girmeye hak kazanan ‘Testere’ serisi, toplam altı filmden oluşuyor.


Serinin tüm filmleri 2004 yılından beri her yıl Cadılar Bayramı’nda gösterime giriyor. Yedinci ve final filmi olan ‘Testere VII’ de 29 Ekim’de üç boyutlu olarak seyirci karşısına çıkacak.


Seri katil Jigsaw’ın etrafında gelişen olaylarla ‘Testere’ serisi, tüm dünyada toplamda 730 milyon dolar gişe yaptı, 30 milyon DVD sattı.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir