2 Eylül 2010 00:00

'Testere'den 3D fragman

Film, azalan ilgiyi canlandırmak için üç boyutlu olarak vizyona girecek.

Bir fenomen haline gelen 'Testere' (Saw) serisinde sona yaklaşılıyor. Sekiz filmden oluşması planlanan serinin, altıncı filmden itibaren düşen gişe gelirleri ve BluRay/DVD satışları nedeniyle, yedinci filmin serinin son halkası olmasına karar verildi. Filmin yönetmeni Kevin Greurt, 'Testere VII'nin 3-D olmasını, ilgiyi canlandırmak ve yepyeni bir korku tecrübesi yaratmak için uygun gördüğünü açıkladı.


Diğer filmlerde sağ kalan tüm karakterler ve ilk filmden tanıdığımız Dr. Gordon (Cary Elwes), bitmek tükenmek bilmeyen ölüm tuzaklarına karşı nihai mücadeleyi verecek. Hikayenin sonunda ise, inanılmaz bir sürprizin gerçekleşeceği iddia ediliyor. 'Testere VII 3-D' , 29 Ekim'de tüm dünyada gösterime girecek.

Testere 3D olarak geliyor.. | video.mynet.com

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir