8 Nisan 2005 09:45

Testere'nin Sessizliği Sürüyor

Wan yeni filmini anlatıyor

Testere'nin yaratıcıları James Wan ve Leigh Whannel, Testere 2'nin çalışmalarına devam ederken yeni filmleri Silence'ı da unutmadılar. Testere'yle ilk yönetmenlik denemesini yapıp olumlu eleştiriler alan Wan iki filmini de anlattı.Bloddy Disgusting'le konuşan yönetmen Testere'den Shawnee Smith'in ve ilk filmin Jigsaw'u Tobin Bell'in ikinci filmde de yer alacaklarının kesinleştiğini bildirdi. Hatta Bell'in ikinci filmde ağırlığı artacak ve Jigsaw daha belirleyici bir karakter haline gelecekmiş.Silence'tan da bahseden Wan, gelmiş geçmiş en korkutucu hayalet senaryosunu oluşturduklarını ve korku tarihine imza atacağını söylüyor. İlk denemesi Testere'nin ardından Wan'ın üstleneceği her proje ilgimizi çekmiyor değil. Sabırsızlıkla bekliyoruz…
Yorumlar
  • gerçekten jigsaw insanlara yaşamayı sevdirecek işler yapıyor.bu filmde haberde denildiği gibi daha belirleyici karakter.

  • ewet genelde devam filmlerinde iyicene saçmalarlar saçma sapan seneryolar yazarlar ama ben testerenin öyle olacağını düşünmüyorum izleyelim ve hep beraber görelim dimi

  • devam filmlerinin kaderi inşallah bu filmdede karşımıza çıkmaz sabırsızlıkla bekliyorum

  • bencede yuni gelecek film cok sürükleyici olacak. Buna adım gibi eminim

  • bence testere tüm zamanların en iyi korku filmiydi. o yüzden bu yeni çekilen iki filmde hayal kırıklığı olacak, çünkü insanların beklentileri o kadar büyükki artık onları karşılamak imkansız. Yani testere 2 nin hiç tutmayacağından eminim. çünkü insanlar artık çoooook iyi bişey bekliyorlar. yinede testere 1 in hatırına mutlaka seyredicem. Matrix 1 in hatrına saatlerce matrix 2 ye ve o gerzek matrik 3 filmine katlandığım gibi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir