16 Haziran 2011 00:00

'The Avengers'ın ilk tanıtım fotoğrafı

Marvel, Las Vegas'taki bir fuarda merakla beklenen 'The Avengers' filminin lisanslı ilk fotoğrafını yayınladı.

Ünlü süperkahramanların buluştuğu 'The Avengers'ın Licensing International Expo in Las Vegas'ta yayınlanan tanıtım fotoğrafında Captain America, Hawkeye, Thor, Black Widow ve Iron Man bir arada görülüyor. Hepsinin arkasında da Hulk var.

Daha önceki Marvel filmlerinde Chris Evans, Jeremy Renner, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson ve Robert Downey Jr. bu rollerde beyazperdede yer almıştı ancak Mark Ruffalo bu filmde ilk kez Hulk rolünü oynayacak.

Rol önceki Hulk filmlerinde Eric Bana ve Edward Norton tarafından canlandırılmıştı.

Senaristliğini ve yönetmenliğini 'Buffy' ve 'Angel' dizilerinin yaratıcısı Joss Whedon'ın yaptığı film Türkiye'de 4 Mayıs 2012'de gösterime girecek.


Yorumlar
  • sabırsızlıkla bekliyorum. çocukluğumun kahramanları, hepsi birarada. umarım senaristler güzel bir senaryoya imza atar...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir