25 Eylül 2009 10:12

The Gamekeeper

Yönetmen Guy Ritchie, imzasını taşıyan çizgi roman serisini beyazperdeye uyarlıyor!

Yetenekli sinemacı Guy Ritchie bu aralar birden fazla proje üzerinde çalışıyor. Yeni projesi, yapımcılığını Joel Silver'ın yapacağı bir çizgi roman uyarlaması.Yönetmen, Virgin Comics için hazırladığı The Gamekeeper'i beyazperdeye uyarlamaya karar verdi.Virgin, "Director's Cut" adı altında sinemacıların yarattığı çizgi romanları basıyor. Daha önce John Woo ve Terry Gilliam gibi isimler şirket için kendi çizgi romanlarını yarattılar.Geçmişi son derece karanlık olan bir adamın iyilik meleği rolünü üstlendiği yeni yaşamını geride bırakıp kötülerle mücadeye girmesini anlatan The Gamekeeper'a kısaca göz atmak için tıklayın!
Yorumlar
  • Çizgi romanlardan uyarlanan filimleri başarılı buluyorum.

  • çizgi romandan filme ya da oyundan filme aktarımlar nedne bilmiyorum ama hoşuma gidiyor konusuda güzelmiş hayırlısı olsun

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir