27 Ekim 2010 00:00

'The Hangover' geri dönüyor!

'The Hangover/ Felekten Bir Gece' ekibinin yeni filmi 'Git Başımdan' 3 Aralık'ta gösterimde.

Todd Phillips’in yönettiği 'Git Başımdan!/Due Date'in başrolleride, hayatlarını değiştiren, acımasız bir yolculukta birbirlerine eşlik etmek durumunda kalan alışılmadık ikili olarak Robert Downey Jr. ve Zach Galifianakis yer alıyorlar.

Downey, ilk kez baba olacak ve eşinin doğumuna beş gün kalan heyecanlı ve telaşlı Peter Highman’i canlandırıyor. Peter, Atlanta’dan doğuma yetişmek için acele ederken, bütün iyi niyetine rağmen işleri ters gider. Peter, Galifianakis’in canladırdığu, oyuncu olmayı amaçlayan Ethan Tremblay ile tesadüfen karşılaşılaşır. Peter, Ethan ile ülkeyi baştan başa katederek, birkaç araba, arkadaş ve kalan son sinirine de malolan zorlu bir yolculuğa çıkmak zorunda kalır.

Alan R. Cohen, Alan Freedland, Adam Sztykiel, Todd Phillips'in birlikte yazdığı 'Git Başımdan'da diğer rollerde ise; Michelle Monaghan Juliette Lewis ve Jamie Foxx yer alıyor.

Yorumlar
  • amanın hemide kim oynuyor.bayılırım bu filme

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir