1 Ağustos 2012 00:00

‘The Hobbit’ üçlemesi kesinleşti

Peter Jackson, yönetmenliğini yaptığı ‘The Hobbit’ filminin üçleme olacağı söylentilerini doğruladı.

J. R. R. Tolkien’in ünlü romanı ‘Hobbit’ yönetmen Peter Jackson tarafından sinemaya üçleme olarak uyarlanacak.

Jackson, Facebook sayfasında, iki film olması düşünülen ‘The Hobbit’ serisini üçleme olarak çekeceğini açıkladı. Filmlerden ilk ikisi ‘The Hobbit: The and Back Again’ Aralık 2012’de, ‘The Hobbit: An Unexpected Journey’ Aralık 2013’te sevenleriyle buluşacak.

Ünlü yönetmen Facebook’tan, ‘Daha fazla yaygara kopmadan yapımcılar, oyuncular ve filmde çalışanlar adına duyurmak isterim ki, ‘The Hobbit’ üçleme olacak’ haberini sevenlerine iletti.

Üçüncü filmin 2014 yazında çıkması bekleniyor.

Yorumlar
  • Heyecanla bekliyorummmm.. Umarım güzel bir film olur.

  • @alper, Silmarillion'dan en az 5 filmlik bi seri çıkar. :D

  • hobbit konu olarak basit yüzüklerin efendisi ile yarışamaz ama peter jacksona güveniyorum 10 yıl önce yaptığı üçlemedeki görsel efektler günümüz filmleri ile yarışır hatta coğunu geride bırakır şimdiki yüksek teknoloji ile peterın bizi cok etkilemesini bekliyorum umarım bundan 50 yıl sonra bile izlenebilir bir film yapar buna ihtiyacımız var silmarillion uda es geçmesin onada 2 film ceksin kalbimizi fethetsin :D

  • Bir kitabı 3'e bölmediler.Diğer kitaplardan bilgiler topladılar ayrıca karakterlerde eklediler.Ak divan Dol Guldur'un yükselişi.Sauron(Necromancer) ve diğer her şey.Normalde kitapta legolas saruman galadriel yok.Ama filme koydular.Büyük ihtimal yüzüklerin efendisinin sonunda olan olayları gösterecekler bu da aragorn gibi eski kişileride görebileceğiz demek.Zamanla tüm sorularımız karşılık bulacak 500 milyon$ harcadılar iki filme ki üç film olduğu için bu bütçe artacak.Zamanımızın en pahalı filmi olacak.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir