11 Eylül 2006 11:07

The Hobbit

Peter Jackson ve milyonlarca izleyicinin arzusu gerçek oluyor!

Sinema dünyasının resmi gazetesinde nihayet yer buldu!Peter Jackson'ın yöneteceğine kesin gözüyle baktığımız The Hobbit dev bir bütçeyi arkasına alarak yola çıkmaya hazırlanıyor. MGM'in filmi Yüzükler Efendisi'nin öncülü olarak karşımıza gelecek. Filmin şimdilik 150-200 milyon dolar gibi bir bütçeye sahip olacağı söyleniyor. Yeni haberler için gözünüz daima Beyazperde.com'da olsun !
Yorumlar
  • super bi hbr.. BasLamısken Silmarillionuda aradan cıkarsaLar :D

  • arkadaşlar yüzüklerin efendisinin 4 . bölümümü yoksa bu başka filmi nolursunuz yardım edin bana

  • lord of the rings in birinci filmine yalnız gitmiştim lise 1. sınıfta ,orta dunyayla hobitlerle ,elflerle ,cücelerle o zaman tanıştım. 2. ve 3. filme kız arkadasımla birlikte gittim ,paris te aşık olmak gibi birşeydi bu. aradan zaman geçti ben büyüdüm lord of the rings te belleklerimize kazındı. Şimdi üniversite 2. sınıftayım 2 hafta önce o lisede çıktığım kızdan ayrıldım. Bir rüyanın bitişi gibiydi tam altı sene ve şimdi orta dünya bize yeniden göz kırpıyor bu sefer başak bir konuyla heyecanla bekliyeceğim lord of the rings i ve onun bana getirdiği herşeyi

  • Hobbit'in film hakları United Artist'in elinde bulunmakta. Marimax'ın bu hakları almak yada en azından bir ortaklığa giymek için UA'ya başvurusu olmuş ama başarılı olamamış. Bu yüzden de Mirimax ilk önce Loth u yapmaya karar vermiş. "Hem Hobbit çok daha basit . LoTR 'un adaptasyonu ise daha tatmin edici fakat çok da zor" diyor Jackson

  • cok mukemmel bır haber ben tgrt haber den duydum tam o sırada yemek yıyordum..noldu bir bilseniz :) neyse cok cok cok guzel bır habergandalfı IAN oynasınelrond'uda Hugo Weaving oynasın yeter.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir