11 Mayıs 2007 08:59

The Rocker

Anadan doğma yönetmen ve ofis komiği, Beatles'ın kulaklarını çınlatıyor!

İngiliz sinemasının eski formuna kavuştuğuna hiç şüphe yok. Nefis işsizlik komedisi Anadan Doğma ve Opal Dream'in fazla üretken olmayan yönetmeni Peter Cattaneo bile setlere geri dönmeye hazırlanıyor.Yönetmenin yeni projede en büyük avantajı, The Office dizisinin yıldızı Rainn Wilson ve dikkat çekici bir senaryo.The Rocker, popüler olmadığı dönemde Beatles'ın bateristi olan ve şöhret öncesi gruptan uçurulan Pete Best'in serüvenlerini anlatacak. Tabii serüven dediğimize bakmayın; filmin en büyük katalizörü mizah!Wilson, yakın zamanda Juno adını taşıyan komedi filmi için kamera önüne geçti. Filmde genç bir kadın, bakamayacağını düşündüğü çocuğunu evlatlık vermeye karar veriyor ve fakat olaylar kontrolden çıkıyor.
Yorumlar
  • The rocker iyi bir film değil.Yer yer sıkıcı.Üstelik komik hiç değil.Bol bol rock müzik var,başkada birşey yok.10/2

  • ingiliz sineması her zaman itici gelmiştir bana.Bakalım belki bu sefer tersine döner.İngilizce öğretmen adayı biri bile olsam yinede İngilic ingilizcesindenki o tuhaf yuvarlamalar sanırım ne filme nede karelere ciddiyet taşıyabiliyor.Sinemada dilden kaybeden tek toplum olmak mı :) yok o kadarda değil herhalde :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir