9 Ağustos 2006 11:44

Thurman ve Wood

Güzel bir gerilim filmi yola çıkıyor...

Laura Kasischke'nin kitabından uyarlanacak olan In Bloom, öncelikle öyküsü ile ilgimizi çekti. Okulunda yaşanan Columbine benzeri bir dehşet gününden sağ kurtulan bir kadın öğretmene odaklanıyor film. Oyuncuları ise ayrıca dikkat çekici: Uma Thurman ve Evan Rachel Wood aynı karakteri on beş yıl arayla canlandıracaklar.Filmde Thurman tarafından canlandıralacak olan karakter, yıllar sonra yaşadığı olayla bağlantılı bir gerçekle yüzleşecek. Filmin yönetmenliğini Vadim Perelman üstleniyor.Columbine benzeri, okulda yaşanan silahlı olayları konu edinen bir kitap da, Douglas Coupland'ın Hey Nostradamus! romanı. Duyduğumuz kadarıyla henüz yapımcılar tarafından keşfedilmedi bu müthiş kitap.
Yorumlar
  • Uma Thurman gecen yıl The Producers ile de cok iyiydi ama film pek önemsenmedi. Herneyse yeni projelerini bekliyorduk, bu film de uzun zamandır planlanıyordu. Projenin netleşmesi sevindirici yeni katılan Evan rachel wood ise son dönemim yetenekli oyuncularından 2003de cok iyi bir çıkış yapmıştı. Vadim perelman ise house of sand and fog ile benim çaok çaok dikkatimi cekmişti. Ne diyelim filmi büyük bir heyecanla bekliyoruz.

  • Uma Thurman için söylencek fazla bir şey yok,çok iyi bir oyuncu olduğu ortada.Thirteen,The Missing,The Upside OF Anger filmleri ve Green Day grubunun kısa bir film tadındaki videoları: Wake Me Up When September Ends ile gelecekte iyi bir oyuncu olduğunu gösteren Evan Rachel Wood'un performansını merak ediyorum.

  • uma thurman... ben zaten hayranıydım bu oyuncunun... beni kendine perçinlediği film kill bill vol1 ve 2 Quentin tarantino çok iyi bir oyuncu seçmiş ve oynatmıştı... benim kanaatimce bu filmdede yeteneğini ve başarısını kanıtlayacaktır...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir