25 Eylül 2009 10:12

Tıkanma

Sinema dünyası Dövüş Kulübü'nün kült yazarı Chuck Palahniuk'un kitaplarını seviyor...

Chuck Palahniuk, yeni projelerle beyazperde macerasına devam ediyor. Yönetmen Clark Gregg, yazarın Türkçe'ye "Tıkanma" olarak çevrilen kitabını beyazperdeye uyarladı. Sundance Film Festivali'nde ödül kazanan Choke'ın önümüzdeki dönemde vizyona girmesi bekleniyor.Sam Rockwell ve Anjelica Huston gibi oyunculara sahip olan film, annesinin hastane masraflarını ödeyebilmek için her gün hayatını tehlikeye atacağı farklı oyunlar bulan bir genci anlatıyor. En büyük oyunu ise pahalı restoranlarda boğulma numarası yapıp, kendisini "kurtaran" varlıklı insanların yaşamına yerleşmek.Yazarın "Invisible Monsters" adını taşıyan sarsıcı kitabı da çoktan beyazperde yoluna çıktı. Projeyi Jesse Peyronel yönetiyor.
Yorumlar
  • bu kitabın filme alınacağını 2004 yılaında duymuştuk demek en sonunda bitmiş,kitap chuck palahniuk un en güzel öyküsü olmasa da gene de takdire şayan, okumayanlar için önerebilirm;baş karekterin öyküsü çok dramatikbakalım filmini izleyebilecek miyiz Türkiye de??alıp yayınlayacak firma olacak mı?!

  • ilginç bir tema, bakalım nasıl bir film izleyelim.

  • iğrenç sahneler göreceğimizden eminim,heralde 18 sınır falan da konulur zira kitap yeterince iğrenç hadiselere sahipti. kitabı okuduğum sıralarda amip olduğumu da belirteyim, öyle hadiseler yani... kitabın güzelliğine laf söylemiyorum, yanlış anlaşılmasın.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir