25 Eylül 2009 10:12

Tilda Başkan!

Şubat ayında yapılacak olan Berlin Film Festivali'nin jüri başkanı Tilda Swinton seçildi...

5-15 Şubat tarihleri arasında yapılacak olan Berlin Film Festivali'nin uluslararası jürisinin başkanı belli oldu. Güzel ve yetenekli oyuncu Tilda Swinton jüriye başkanlık yapacak. Oscar ödüllü oyuncu beyazperdeye ilk defa bir Derek Jarman filmi için adım atmıştı. Aktris ayrıca Derek Jarman için yakın zamanda hazırlanan bir belgeselin yapımına da ön ayak oldu. Jüri üyeleri ve yarışma filmleri hakkındaki gelişmeleri belli oldukça sitemizde bulabilirsiniz.
Yorumlar
  • Derek Jarman"ın Caravaccio filminden beri kendisini hayranlıkla izliyoruz. Oskar alması biraz karizmayı çizdi ama jüri başkanlığı hoş olmuş. Berlin film festivali karakterli festivaldir.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir