19 Mart 2018 12:40

Tilda Swinton, Memoria filmiyle geliyor

Apichatpong Weerasethakul’un son filminin adı Memoria.


2010 yılında Cannes Film Festivali’nde yarışan filmiyle Altın Palmiye’yi kazanan Bangkok'lu yönetmen Apichatpong Weerasethakul’un son projesi Memoria'dan haberler var.


Yeni nesil dünya sinemasının önde gelen isimlerinden biri olan yönetmen, belgesel ve kısa film türleriyle birlikte tam 31 filme imza atmış başarılı bir sinemacı.


Uzak Doğu’nun batı dünyasının koloni etkisi altında olduğu dönemde toplumun korkusunu anlatacak olan filmde yer alacak olduğu için çok mutlu olduğunu söyleyen başarılı oyuncu Swinton ise, projeden önce hangi yönetmenle çalışacağını seçmeyi tercih ettiğini, güveneceği insanlarla çalışmanın onun için önemli olduğunu dile getirdi. Tilda Swinton'ın bu titizliğinin farkındayız aslında zira daha önce birlikte çalıştığı yönetmenlere şöyle bir baktığımızda Wes Anderson, Sally Potter, Bong Joon-ho, David Fincher, Coen kardeşler gibi isimlerle karşılaşıyoruz.


Her filminde başka bir karaktere bürünen Tilda Swinton, bakalım bu filmde nasıl renkli bir karakteri canlandıracak...

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir