12 Mayıs 2004 23:10

Tılsımlı Yönetmen

Spielberg'ün Stephen King uyarlamasında değişim rüzgarları

Stephen King'in Peter Straub ile birlikte yazdıkları arasında olan Tılsım'ın (The Talisman), Spielberg yapımcılığında uyarlanmakta olduğunu hatırlayacaksınız. Size ilk duyurduğumuzda bir televizyon filmi olarak planlanan uyarlama şimdi doğrudan beyazperde yolunu tutmuş görünüyor. Üstelik bomba gibi de bir rejisörü var:Variety'nin haberine göre Tılsım'ı Son Samuray ile epey sükse yapan Edward Zwick yönetecek! Daha önce ismi gündeme gelen Vadim Perelman'ın projeyi terk ettiği kaydediliyor.Özgün eserde, ölüm döşeğindeki annesini kurtarmak için bir tılsımın peşinden başka boyutlara yelken açan on iki yaşında bir çocuğun hikayesinin anlatıldığını hatırlatalım.
Yorumlar
  • Kara kuleden sonraki en iyi seri 3. süde gelcekmiş zaten bu serinin Kara ev ide unutmazlar zaten..Artık çeksinler şu filmi Tanrım

  • stephen king'in en sevdigim romani...Umarim eseri utandirmayan bir film uyarlamasi olur.

  • çok iyi ve özgün bi eser.iyi de bi uyarlama olursa en sevdiim filmler arasına girebilir..

  • oldum olası stephen king eserlerini severim.hele birde ehil bir yönetmen olursa daha iyi olur...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir