10 Şubat 2010 17:15

Tim Burton Övgüye Değer Filmin Yönetmenini Bekliyor…

İkinci El Kısa Film Festivali, Övgüye Değer Filmin Yönetmeni'ni, Uluslararası Brüksel Fantastik Film Festivali'ne yolluyor.

Dünyada kendi alanında düzenlenen ilk ve tek festival olan, 2.El Kısa Film Festivali Ankara Kısa Filmciler Derneği tarafından 27 Şubat-7 Mart 2010 Tarihleri arasında, Ankara'da Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezinde 4. Kez sinemaseverlerle buluşacak… Bu sene birçok yenilik yine kısa film yönetmenlerini ve festival katılımcılarını bekliyor olacak.Tim Burton Övgüye Değer Filmin Yönetmenini Bekliyor…Festival, 4. yılında birincilikle taçlandırdığı Övgüye Değer Filmin Yönetmeni'ni, Uluslararası Brüksel Fantastik Film Festivali'ne (BIFFF) yolluyor. Tim Burton, David Lynch, Dario Argento gibi isimlerin uğrak festivallerinden olan BIFFF; 2011'in Nisan ayında 2. El Kısa Film Festivali'nin şanslı yönetmeni bekliyor olacak. Jüri Özel Ödülü sahibine ise Digital Film Academy tarafından, 5000 TL tutarında 4 Aylık eğitim imkânı sunulacak.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir