13 Mayıs 2003 23:41

Tim Burton'dan Batman Müzikali

Şimdiden kült olmuş, 89'daki Batman ve 92'deki Batman Dönüyor'un yönetmeni Tim Burton bu kez Batman: The Musical'i Broadway'de sahneye koyacak!Gösterinin müziklerini besteleyen Jim Steinman, "Tim Burton'ın bunu yapmayı kabul etmesi bizi çok heyecanlandırdı. Yaklaşık bir yıldır Batman'i nasıl müzikalleştirebileceğimizi düşünüyorduk. Sonra Tim'in orijinal filmini izledik ve ne yapmamız gerektiğini birden anladık," dedi.15 milyon dolara gerçekleştirilecek gösteri 2004'te start alıyor. İşin içinde yaratıcılık ve Batman olduğundan kimsenin Tim Burton'ı altedemeyeceğini düşünenlerdenseniz, şimdiden New York seyahatinizi planlayın deriz. ;)
Yorumlar
  • Bence tutulur Planet of the Apes (2001) Sleepy Hollow (1999) Mars Attacks! (1996) Ed Wood (1994) Batman Returns (1992) Edward Scissorhands (1990) Batman (1989) Beetlejuice (1988) "Alfred Hitchcock Presents" (1985) TV Series (episode "Jar, The") Pee-wee's Big Adventure (1985) Aladdin and His Wonderful Lamp (1984) son olarak ta Big fish bunları bilmeniz lazım imdb cok yasa : )

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir