3 Kasım 2005 09:52

Tim Burton'ın Pee-wee'si Dönüyor

Reuben'sten iki film daha

Tim Burton'ın 1985'te beyazperdeye taşıdığı Pee-wee Herman yeniden sinema salonlarını doldurmaya hazırlanıyor. AICN'ün bildirdiğine göre Pee-wee bu sefer iki macera yaşayacak.Burton'ın Pee-wee's Big Adventure'ında kahramanızı canlandıran, maceralarına daha sonra küçük ekranda devam eden Paul Reubens yaptığı açıklamada ikinci filmin senaryosunun çoktan yazıldığını belirtmiş. İlk olması planlanan film henüz sadece proje aşamasındaymış.Eğer Reubens'in istediği gibi olursa beyazperdede ikinci sırada boy gösterecek Pee-wee macerasıyla ilgili ipuçları da var. Hapisten kurtulmayı başaran kahramanımız bu sefer de odunculara katılacak.Reubens filmleri beyazperdeye hangi stüdyonun taşıyacağının henüz kesinleşmediğini de bildirdi ama görüşmeler devam ediyormuş. Tim Burton'ın yeni Pee-wee projeleriyle ilgili görüşü ise hala muamma.
Yorumlar
  • ya umarım ara falan vermez,hatta sürekli hiç durmadan film çeksin,yüzlerce film yapsın,bizde gidip izleyelim

  • Burton'ın son söylediği şeyler şunlar arkadaşlar:"The Corrpse Bride ve Charlie and the Chocolate Factory'den sonra birazcık ara vermeyi düşünüyorm"sanmıyorum onun yöneteceğini ama umarım hatalı çıkarım ;)burtonite-deppduchess

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir