26 Ocak 2004 19:31

Tim Roth Karanlık Sulara Damladı

Yeniden yapımın oyuncuları göz dolduruyor!

Hideo Nakata ustanın Dark Water isimli müstesna filminin Amerikalı yapımcılar ve Brezilyalı bir yönetmenin önderliğinde yeniden çekileceğini çeşitli kereler duyurmuştuk. Yapım oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekecek gibi gözüküyor. Jennifer Connelly'den sonra, kült oyuncu Tim Roth da ekibe katıldı. Filmin yönetmenliğini Walter Salles üstleniyor.Genç bir anne ile kızının yeni bir apartman dairesine taşındıktan sonra, küçük bir kızın hayaleti ile yaşadığı gerilim dolu ilişkiyi anlatan filmin yenisi de aynı minvalde ilerleyecek. Roth, boşanma işleriyle uğraşan kadının avukatı olarak karşımıza çıkacak.Doğrusu, yeniden yapımlar için ister istemez, ben bu filmi daha önce görmüştük dedirten bir önyargı kaçınılmaz oluyor. Ama Connelly ve Roth da her zaman biraraya gelmiyor. Doğrusu ne diyeceğimizi şaşırdık. Öylece kaldık!
Yorumlar
  • Ne gerek var ki? Zaten film tüm dünyayı dolaştı, bi fazlasına ne gerek var? Tamamen gereksiz ve ticari... Oldu olacak, Amelie'nin, Koş Lola Koş'un, Tarafsız Bölge'nin de Amerikan versiyonlarını çekin!.. Bi de devam filmlerine kötü derdim! Daha kötüsü bu olmalı.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir