25 Eylül 2009 10:12

Time Top 10

Time dergisi 2008'in en iyi 10 filmini seçti. Birinci sırada bir animasyon var: WALL-E

Time dergisi sinema dünyasını şaşırttı. Hayır, ilk sırada WALL-E'nin bulunması son derece anlaşılır. İlk üçün diğer filmlerini ise henüz izleyemedik ama çok iyi yorumlar duyduk. Özellikle kişisel My Winnipeg pek çok listede var. Biz en çok Speed Racer'a şaşırdık... Aşağıda Time Magazine tarafından seçilen filmler var. Bu arada, Beyazperde okurları da kendi listelerini haberin altında paylaşabilir. Merakla bekliyoruz!1. WALL-E2. Synecdoche, New York3. My Winnipeg4. 4 Months, 3 Weeks & 2 Days5. Milk6. The Curious Case of Benjamin Button7. Slumdog Millionaire8. Iron Man9. Speed Racer10. Encounters at the End of the World.
Yorumlar
  • Bize "pompalanan" filmler arasından çıkacak listeler ancak bu kadar olur zaten.Eee Recep İvedik izleyen milletimize Slumdog Millionare filmini hemen yollayacak değiller ya. 4m 3W 2d filmine yapılan yorumlara bakılırsa biz onu da yatırırız ivedik in hemen altına. peh!

  • recep ivedikçiler listelerini dökmeye başlamış baksana sarı :)

  • Kullanıcı arkadaşlardan fantastik listeler :))

  • Dark Knightın Listede Olmaması Çok Şaşırtıcı..

  • wall-e ve ironman tamam da diğerleri sallama olmuş. speed racerın yapımcısı warner bros. time dergiside time warner a ait bir şirket. yani time dergisi, kendi şiketine bağlı olan filmi zarardan kurtarmak amacıyla böyle bir yol izlemiş. speed racer için 100 milyon dolar harcandı ama 40 milyon dolar para getirdi. 60 milyon dolar zararı kapatmak için reklam yapmaya çalışmışlar. benim listem1. wall-e2. dark knight3. iron man4. hancock5. kung fu panda6. traitor7. mamma mia8. indiana jones 49. quantum of solace10. recep ivedik

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir