7 Kasım 2018 08:37

Titanic’te aslında o rol alacakmış...

Oscar ödüllü Matthew McConaughey geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda kült film Titanic’in seçmelerine katıldığını itiraf etti.


Hollywood Reporter'ın'Ödül Sohbeti' programında konuşan Oscar ödüllü karizmatik aktör Matthew McConaughey, yıllar önce kült film Titanic’in seçmelerine katıldığını açıkladı. Texas'ta işçi sınıfı bir çiftin üç çocuğundan biri olan McConaughey, kariyerinin başında genelde romantik komedilerin yakışıklı erkek rolünde boy gösteriyordu. Üniversitedeyken oyunculuğa merak salan aktör, Richard Linklater'infilmiDazed ve Confused'la hayatının değiştiğini sözlerine ekledi.Sinemada boy gösterdikten sonra peş peşe teklifler aldığını söyleyen aktör bir gün Titanic filminin Jack karakteri için deneme çekimine davet edildiğini ve koşarak oraya gittiğini anlattı. Kendisiyle birlite Leonardo Dicaprio’nun da A listesinde olduğunu söyleyen aktör, Kate Winslet ile birlikte deneme çekimi gerçekleştirmiş. Çekimler bittiğinde ise rolü aldığına çok emin bir şekilde stüdyodan çıktığını sözlerine ekledi. “Bu rolü ben istememiştim” diye Matthew McConaughey, 90’ların sonuna doğru bir diğer büyük prodüksiyonlu film olan L.A. Confidential’i de reddetmişti. Onun geri çevirdiği rol o dönem Guy Pearce’a gitmişti.Yıllar sonra Dallas Buyer's Club filmindeki rolüyle Oscar ödülünü kucaklayan Matthew McConaughey’i, ödülü aldıktan sonra ilk tebrik eden ise Leonardo Dicaprio olmuştu. İkili The Wolf of Wall Street (Para Avcısı) filminde kısa da olsa karşılıklı olarak boy gösterdi.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir