28 Ocak 2006 00:43

Tom Cruise'un Ricası!

Sansür lütfen...

Tom Cruise'dan bebek bekleyen Katie Holmes tam anlamıyla Mrs. Tom Cruise oldu. Dark Horizons'ın bildirdiğine göre, Thank You for Smoking'e, Cruise'un ricası! üzerine sansür uygulandı.Toronto Film Festivali'nde hiçbir kesintiye uğramadan gösterilen filmin Sundance'te kesintiyle gösterilmesi dedikoduları da beraberinde getirdi. Söylentiye göre Cruise'un baskılarına dayanamayan Fox sahneleri filmden çıkarmış.Ancak Sundance'te yaşanan gösterim krizinin ardından Fox Searchlight adına yapılan açıklamada sansürün bilinçli uygulanmadığı söylendi. Yapılan açıklamaya göre nedeni bilinmeyen teknik bir sorunla karşılaşılmış ve gösterim esnasında reel değişimi yapılırken filmin o sahnesi kopuvermiş.Yönetmen Jason Reitman da bu krizin ardından soru yağmuruna tutulan isimlerden. Basın konferansında soruyu espriyle geçiştirmeye çalışan yönetmen gülerek ''Teknik bir hata oldu'' dediyse de aynı soruyla bir kez daha karşılaşınca ''İlla ki Katie Holmes'lü bir seks sahnesi görmek isterseniz Üçüncü Göz'ü seyredin'' dedi.
Yorumlar
  • 3. Göz'ün DVD sini 10 YTL'ye bulabilirsiniz. Adam doğru söylemiş. Katie'yi sadece tangayla görmeniz mümkün ama sevişmiyor da çıplak öldürülüyor..

  • Filmin o on iki saniyelik malum kısmı yönetmen ve yapımcının da açıkladığı üzere tamemen giyinik üstelik evin dışında bahçedeki bir sırnaşmadan ibaret. O yüzden çıplak veya sıcak sahne bekleyenler hiç heveslenmesin çünkü Fox un sırf ilgi çeksin diye yaptığı bu saçmalığı bekleyenler hayal kırıklığına uğrayacak.Kaldı ki Cruise un sözcüsü ilgileri olmadığını ve dedikoduların komikliğini açıkladı. Bir de tom ile katie bebekle o kadar meşguller ki film festivaline katılmadılar bile. Ama şu gerçek ki holmes tam bir cruise olma yönünde tom un çocuklarıyla ilgilenerek ilerliyor.

  • Vay be ne teknik sorunmuş tamda o sahne bozulmuş.Bu kadar da saf sanmasınlar mılletı neyse onu desınler

  • :) ha ha ..Süpersin. tebrik ederim bu arada adamı iyi laf sokmuş..Alkış.

  • Ucuncu gozun vcd si ya da dvd si olan bana versin:))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir