16 Mart 2018 00:54

Tom Hanks, Greyhound ile geliyor!

Film, 'The Good Shepherd' romanından uyarlanıyor.


Tom Hanks’in İkinci Dünya Savaşı zamanlarında yaşayan Ernest Krause adındabir donanma komutanını canlandırdığı Greyhound’un çekimleri başladı bile.


Büyük Sır / Get Low filmiyle de tanıdığımız Aaron Schneider yönetmenliğindeki yapımın senaryosu ve yapımcılığı ise Tom Hanks’e ait. Çekimler hızlıca başladı ve çok değil, 27 Nisan gibi tamamlanması bekleniyor.

Greyhound filmde yer alan bir Amerika destroyerinin adı.

Dram türündeki filmde Elisabeth Shue, Rob Morgan ve Stephen Graham gibi isimler de kadroya eklendi.

C.S. Forester imzalı ‘The Good Shepherd’ adlı romandan uyarlanan filmde Kuzey Atlantik’i geçmeye çalışan savaş gemisinin hikayesi anlatılacak.

Filmin görüntü yönetmeni Shelly Johnson, daha önce Captain America: The First Avenger, Expendables 2, Jurassic Park 3 gibi filmlerde de kendini göstermişti. Sony Pictures çatısı altındaki filmin 2019’ başında gösterime girmesi bekleniyor.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir