20 Haziran 2006 10:17

Tom Hanks Zirvede

Şifre kırıldı, rekorlar geride kaldı

Tom Hanks kariyerinin, Box Office başarısı boyutunda, en parlak günlerini yaşıyor. Box Office Mojo'nun bildirdiğine göre Da Vinci Şifresi dünya çapında 678.5 milyon dolar gişe hasılatına ulaşarak Hanks'in tüm filmlerini geride bıraktı.Aktörün filmleri arasında en yüksek gişe hasılatına, kendisine Oscar kazandıran Forrest Gump ulaşmıştı. 677.4 milyon dolar hasılatlı film maalesef gişe yarışında geride kaldı.Da Vinci Şifresi geçtiğimiz haftasonu ulaşmış olduğu rakamla dünya çapında en çok gişe geliri elde etmiş 22. film oldu. ABD dışında, uluslararası arenada ise toplam hasılatı 480 milyon dolar ve bu da onu ABD dışında en çok izlenmiş 13. film yapıyor.Dev stüdyoların Hanks'i neden para makinesi gibi gördüğü de böylelikle rakamlara dökülüp açıklandı. Oscarlı aktörün, yapımcılar açısından, hayal kırıklığı yaratmış olduğu hiçbir filmi yok.
Yorumlar
  • Bu filmden çok umutluydum ama bır burukluk kaldı içimde yanlız sunu soyleyım bu filmde Tom Hanks değilde başka bır aktor oynasaydı bu role onun kadar yakışmazdı,yakışmasını geçtım kesınlıkle bu hasılatı yapamazdı...bu hasılatta %50 pay sahibi - Dan Brown , %50 pay sahibi-Tom Hanks dir...kesinlikle inkar edılemez.

  • Tom hanks'i artık bu saaten sonra eleştirmek yersiz olur, ama davincide onu pek yeterli bulmamıştım bunu zaten filmin sayfasında acıklamıştım. Herneyse sonuç olarak tom hanks oynadığı tüm filmleri kurtarıyor. Film başarısız olsa bile hanksin performansı unutulmuyor. Böyle bir donanıma sahip bir oyuncuda bırakın alsın milyon dolarları sayet sayamazsa ben hallederim...

  • tom hanksın her fılmı guzeldır...cok ıyı bır oyuncu zırvede olması hakettiği gibi oldu bence

  • tom hanks herzaman ustaydı ve bu filmdede gene ustalığını konuşturmuş bu filmi kesinlikle tom hanks kurtardı

  • o en iyi aktor o tom hanks

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir