26 Mart 2018 10:15

Tom Hardy, Al Capone oluyor!

ABD’nin en büyük mafyatik isimlerinden biri olan Al Capone'yi yakışıklı ve başarılı oyuncu Tom Hardy canlandıracak.


Yönetmenliğini ve senaristliğini Josh Trank’in yapacağı ve Al Capone rolünü Tom Hardy'nin üstlendiği biyografik filmin adı Fonzo.


1920'lerden 50'lere kadar uzanan bir dönemde Amerika'nın en mafyatik isimlerinden biri olmayı başarmış olan Al Capone'nin hapis sonrası hayatına odaklanacak olan yapımdaLinda Cardellini,Matt Dillon,Kyle MacLachlan gibi isimler de Hardy'e eşlik edecek.


Tom Hardy'nin Al Capone'ye herhangi bir fiziksel benzerliği bulunmuyor. Bu da ünlü oyuncunun epey fiziksel değişimden geçeceğinin ve bizi şaşırtacağının habercisi gibi. Kendisi Bronson filmindeki değişimiyle bizi epey şaşırtmıştı. Warrior, The Dark Knight Rises gibi filmlerde canlandırdığı karakterlere de bakacak olursak, kilo alıp vermede de oldukça başarılı sevilen oyuncu.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir