5 Mart 2009 10:23

Toplum Düşmanı Fragman

İşte beklenen fragman: Johnny Depp'li Public Enemies filminin fragmanını izlemek için tıklayın!

Amerika'da suç olaylarının tavan yaptığı 1933-34 yıllarında geçen yapım bir yandan ünlü suçluların yaramazlıklarını anlatırken, suç örgütlerine karşı J. Edgar Hoover'ın kurduğu FBI'ın nasıl büyüdüğünü de ortaya koyacak.
Yorumlar
  • Kimileri için banka soyguncusu kimileri için Robin Hood..Dillinger efsanesinin filmini izlemek içi sabırsızlanıyorum..Kaliteli bir yapıma benziyor..Keyif verici bir gangster filmi...Adam siyah sopayı tabanca şeklinde yapıp kodesten kaçmış..Sanırım Dillingerin yaşadıklarına efsane demek yanlış olmaz..Öle demek daha hoşuma gidiyor çünkü..

  • Fragman güzel de biraz fazla Johnny Deppe yüklenmişler. Christian Bale Billy Crudup falan hiç gözükmüyor.

  • Depp bir kez daha karakterini resmen kendine oturtturmuş ve John Dillinger ı kendinden başka canlandıracak kişiyi düşünmemize olanak vermemiş, iyiki de..Merakla bekliyoruz.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir