26 Mayıs 2003 11:14

Toprak Artık Çok Uzak'ta :(

Nuri Bilge Ceylan filmlerinden tanıdığımız Mehmet Emin Toprak, trafik kazası sonucu yaşamını yitirdi. Genç oyuncu en son Ceylan'ın Uzak filmindeki performansıyla, 39. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde, Oktay Kaynarca ile En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü paylaşmıştı.Toprak, Uzak'dan önce yine Nuri Bilge Ceylan'ın Kasaba ve Mayıs Sıkıntısı filmlerinde de rol almıştı.
Yorumlar
  • evet oyunculuğa bilinçli olarak başalmış biri değildi ama kimse ümit vaadeden bir oyuncu olduğunu inkar edemez..ben uzaktan çok kasabadaki performansını beğeniyorum.kasabada acemilikten kaynaklanan galiba daha bi samimi bakışları falan..ölümü hakkında ise ne denilebilir ki??HAYat!

  • bana göre türk sineması en iyi amatör oyuncularından birini kaybetti..N.B. CEYLAN'nın yeğeni olan TOPRAK tamamen şans eseri sinemaya başlamış ama yaptığı üç CEYLAN filmiylede izliyenleri kendisine hayran bırakmıştı..gerçekten türk sineması için büyük kayıp..başımız sağolsun..

  • haberi duyduğumda inanamadım. hayat böyle adi bir düzenbaz işte... bütün sevenlerine sabır diliyorum. çok üzüldüm...

  • Hadi ya !Ben adamın ismini daha yeni öğrenmiştim dergiden. En çok sevdiğim film uzak oldu diyordu.Hayta böyle işte hiç bi şeyi ertelemeyin derim başka bi şey demem

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir