31 Temmuz 2003 18:48

Tornatore Kidman'ın Ayağına Gidiyor

Nicole Kidman, Cinema Paradiso'nun yönetmeni Tornatore'nin yeni filminde yer alabilir...

İtalyan yönetmen Giusseppe Tornatore önümüzdeki hafta Nicole Kidman'a yeni filmi Leningrad'da oynaması için teklif götürecek. Kidman'la görüşmek için yapımcı Medusa şirketinden bir yetkili ile birlikte New York'a uçacak olan Tornatore, Kidman'a rol vermekte ısrarlı görünüyor. Yeni filmi The Stepford Wives'ın çekimleri için New York'da bulunan Nicole Kidman, geçtiğimiz günlerde yoğun iş trafiği nedeniyle Lars Von Trier'in Amerika üçlemesinin yeni filmi Manderlay'in kadrosunda yer alma şansını kaçırmıştı. Eğer Kidman çekimleri Rusya'da 2004 yılının sonlarında başlayacak olan Leningrad'da rol almayı kabul ederse ajandasında çok daha geniş bir yer ayırması gerekecek, çünkü Leningrad'ın çekimlerinin bir buçuk yıla yakın bir süreyi kapsaması bekleniyor.Tornatore'nin yeni filmi Leningrad, İkinci Dünya Savaşı sırasında Nazi'lerin Leningrad'a yaptığı ve üç yıla yakın süren saldırıyı konu alıyor. Söz konusu saldırıda Hitler, Leningrad'ın kısa sürede düşeceğini düşünmüş, fakat üç yıla yakın bir süre savaşmasına rağmen geri çekilmek zorunda kalmıştı.
Yorumlar
  • Valla kıdmanı ne kadar tebrik etsem az.Tam bir oyuncu gibi davranıyor en sevdiğim yanı seciçi davranması öyle her projeye evet demiyor onu tebrik ediyorum.Ama iyişallah bu projeyi kabul eder film iyi bir projeye benziyor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir