13 Eylül 2005 14:01

Toronto'dan Haberler

Yıldızlar neler yapıyor

Yıldızlar her zaman birbirleri ile dirsek temasındadırlar. İkili ilişkileri ile de adlarından söz ettirirler. 30. Toronto Film Festivali tüm hızı ile devam ederken işte size zaptoit'in haberlerine göre oyunculardan haberler.Orlando Bloom, festivalde Elizabethtown ile yer almakta. Oyuncu zamanını, Corpse Bride için festivalde bulunan Johnny Depp ile geçirmekte.Danny Elfman, Çarli'nin Çikolata Fabrikası ve Simpsons için yaptığı müzikler ile tanınan kompozitör, yaptığı basın toplantısında cep telefonu çaldığında, John Carpenter klasiği Halloween filminin melodisi duyulunca bir çok gazeteci şaşkınlık içinde kaldı. Elfman, gazetecilerden özür diledi ve Carpenter'ı bu kadar başarılı bir film müziği yaptığı için de kıskanmadığını ama takdir ettiğini belirtti.Sir Anthony Hopkins, film tarihçisi, Leonard Martin ile sinema tarihi üzerine sıkı sohbetlerde bulunuyor. Hopkins, David Auburn'nun oyunundan uyarlanan, Proof için Toronto'da bulunuyor.
Yorumlar
  • Proof umarım Anthony Hopkins için iyi bir film olur, kendisini hannibal dan sonra doğru düzgün bir projede göremedik. Elizabethtown'u ise merak etmiyorum desem yalan olur orlando bloom için bir dönüm noktası olabilir. Herneyse venedik, toronto, cannes bu tarz festivallerde bulunmak son derece keyif verici olurdu ama malesef imkanımız yok şuan...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir