13 Nisan 2007 09:54

Total-Digital

Yeni bir kısa film senaryo yarışması...

Total Film Dergisi ve Digital Film Academy işbirliğiyle yeni bir "Kısa Film Senaryo Yarışması" düzenleniyor.Son başvuru tarihi 01 Temmuz 2007 olan yarışmanın jürisinde, DFA eğitmenlerinden ünlü yönetmen Derviş Zaim, DFA kurucusu Patrick DiRenna, Yapımcı Yonca Ertürk ile Total Film'den Kutlukhan Kutlu ve Burcu Aykar Şirin bulunuyor. Seçilecek ilk üç senaryo sahibi, Digital Film Academy'de hem eğitim alacak hem de tüm ekipman ve post-prodüksiyon alt yapısıyla projesini gerçekleştirme şansı bulacak. Bu nedenle, senaryonun düşük bütçeyle gerçekleştirilebilir olması gerekiyor. Yarışma kuralları için tıklayın!
Yorumlar
  • anlamak o kadar zor ki bu tarz yarışmaları.böyle yarışmaların olması o kadar güzel ki insanları en azından gençleri birşeyler yapmaya zorlaması açısından süper.ama bu prosedür nedir böyle bu kadar...herşeyi kabul ettiğine dair yazılı ve imzalı bir kağıt,7 nüsha,yok işte times new roman...yapmayın allah aşkına herşeyin zor olduğu bir dönemde insanları kalıplara sokmak neden ki bırakın istedikleri yazı karakterini kullansınlar insanlar...bu kadar mı zor acaba gelen yazıların çoğaltılp 7 nüsaha halinde diğer jürilere dağıtılması...yok biz gelişmeyi hiç haketmiyoruz..??Saolun Total Digital sizde destek olduğunuz için !!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir