25 Aralık 2007 11:26

Tövbe Etti!

Usta komedyan Sacha Baron Cohen, Borat ve Ali G karakterlerini artık tanımıyor...

Komedyen Sacha Baron Cohen'in ismini bilmeyen çok. Fakat Borat ve Ali G'yi tiplemelerini herkes tanıyor. Televizyon programları ve filmler Cohen'i komik gazeteci ile rapçi arasında bölüştürdü ve başka filmlerde çok sık gözükmeyen komedyen arada kayboldu.Sanatçı bu durum üzerine bir daha Kazak gazeteci ve rapçi olmama kararı aldığını açıkladı. Bu durumun bir sevgiliden ayrılmak kadar zor olduğunu ama bir noktadan sonra kaçınılmaz olduğunu belirtiyor. Bundan sonra sinema filmlerinde farklı farklı karakterler canlandırmak istediğini de eklemeyi unutmuyor.
Yorumlar
  • bencede o sıfatlardan sıyrılması gerekiyor,yerinde bir karar vermiş gelecek için.

  • pamelanın porno cdsini karavanda izlediği sahne aklımdan gitmiyo hiç nasıl bir üzülmerdir o yahu :D bu ara bole yaratıcı bir adamın adam gibi bir filmde rol almasını isterim tiplemeler o kadar iyi ki arı insanlar gibi göstermeyi iyi biliyo

  • zaten ali g ve borat'la cok pis sahneler cekmisdi ve hep belden asagsi espiriler yapiyodu bence iyi olmus birakmasi.Bu nu eklemek istiyom borat'la cok güldürmüsdü beni :-))

  • Bir süre sonra sıkıyor ama hala bu isin icinde olup devam ettirenler var.Gerci bu sadece bir genelleme kimilerine yakışıyor Borat ve Ali G karakterleride hostu ama bir sure sonra sıkıyor Cohen'den basarili bir karar zanımca.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir