14 Ağustos 2006 11:00

Tövbe Etti!

Madonna, oyunculuk aşkını ameliyatla aldırıyor...

Bir insan şüphesiz birden fazla alanda üretebilir ve hepsinde başarılı olabilir. Fakat bir alanda başarılı bir insan, diğer alanlara kayınca eleştiri almaya başlıyorsa, bu eğilimini sorgulamasında yarar var. Madonna da anlaşılan bunu yapmış ve, başlıkta da belirttiğimiz gibi, bundan sonra kamera önüne sadece video klipler için geçmeye karar vermiş.Yönetmen sevgilisi ile beyazperdede fırtınalar estirmeye hazırlanırken, ilk denemeleri Swept Away ile karaya vuran Madonna, uzun bir süredir enerjisini müzik dışında çocuk kitaplarına ayırıyordu. Turnede olan sanatçı, bir daha oyunculuk denemeyeceğini çünkü eleştiriler nedeniyle, projelerin henüz en başındayken eleştiri almaya başladığını ve bütün enerjisini müziğe vereceğini açıkladı.Swept Away'i izleyemedik ama filmin bazı listelerde beyazperdenin en vahim projeleri arasında gösterildiğini düşünürsek, müzisyen Madonna'yı desteklememek mümkün değil.
Yorumlar
  • Kraliçe sonunda pes mi etti yani. Hiç sanmıyorum bir kaç yıl sonra yeniden sinema denemelerine başlayacaktır. O oyuncukta elbette yapabilir ama şuanda onun içinde müzik ön planda olduğu için kendini oyunculuğa tam olarak veremiyor. Ama kusursuz müziğine herhalde laf söyleyecek bir kişi yoktur umarım. Zaten son albümü confessions on a dance floor ile enerjisinin bitmeyeceğini ve başarılarının devamının geleceğini müjdeledi bizlere. Yakınca confessions turnesi bitiyor ve 2 yıl müziğe ara vereceğini duydum. Bizi bu 2 yıla nasıl dayanıız bilemiyorum...

  • doğru bir karar vermiş...

  • kraliçemmm sen şarkı söyle bana yeter.)))...

  • ah bi de bizdeki yeteneksiz ama ünlü olan kişiler tövbe etseler..

  • madonna,mükemmel yaratık...ama oyunculuğu o kadar ii değil be .o şarkı söyloesin,müzik yapsın.doğru karardır bence.yapamadığı daha doğrusu mükemmel yapamadığı tek şey oyunculuk olsa gerek...:)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir