2 Ağustos 2006 10:34

Trampetçiler Toplandı!

Volker Schloendorff ve Teneke Trampet oyuncusu...

Dünya sinemasının usta isimlerinden Volker Schloendorff, Teneke Trampet filminde başrolü verdiği oyuncu David Bennent ile Ulzhan projesi için yeniden buluşuyor. Filmin çekimleri önümüzdeki ay Kazakistan'da başlayacak.Yönetmen yeni projesinin Beckett'in oyunları lezzetinde bir yol filmi olacağını açıklamış. Bir Fransız, bir göçmen kız ve bir şaman üzerine kurulu olan öyküde 40 yaşındaki Bennent, ölmekte olan dillerden az bulunur sözcükleri toplayan ve onların ticaretini yapan bir şamanı canlandıracak.David Bennent en son 2005 yılında Traumschatten filminde rol almıştı.
Yorumlar
  • yıllar önce "teneke trampet" filmini beyoğlu fitaş sinemasında izlemiştim.halen belli sahneleri aklımdadır. sağlam bir filmdir.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir