26 Eylül 2006 11:37

Trier Titretecek!

Bir Lars von Trier Korkusu!

Gün gelecek her sinemacı bir korku filmi sahibi olacak! Dün gece galası yapılan 2 Süper Film Birden'in bir sahnesinde, yeraltındaki korsan satıcıları filmin "avangard avantür" yönetmenine, "bu aralar korku filmleri çok popüler abi" derken bu nedenle ister istemez güldük.Anlaşılan korku filmlerinin popülerliği dünya sinemasında daima kendi yolunu izleyen Trier'in de bir korku filmi yapmasına engel olmamış. Yönetmen Antichrist isimli projesi üzerinde çalışmaya başlıyor!Trier filmini ingilizce çekeceğini açıklamış. Bu aralar Japon filmlerine saran ve Ringu ile Karanlık Su'yu sevdiğini söyleyen yönetmen, korku sinemasında her şey yapılabilir, diyerek türü övmeyi de ihmal etmiyor.Aslında ilk filmlerinde korku temalarına yer veren yönetmenden bir anti-korku filmi beklemek daha doğru. Yine de çoğu yönetmenin beceremediği şu "korkutma meselesi" onun için bir sorun olmayacaktır. İçimizden bir ses acayip bir şeytan filmi izleyeceğimizi söylüyor.Yeni haberler için gözünüz, kulağınız bizde olsun!
Yorumlar
  • trier filmlerini bitirmeye çalışmaktayım.bence sinemadan anlayan onu yaşayan bir insan.dogma akımının en önemli tensilcisi.gerçeği omuz kamerası ile daha iyi yansıtmakta.korku türüne ilgisi inşallah iyi sonuçlar doğurur.merakla beklemekteyiz.

  • genel açıdan bakınca kişisel olarak trier sinemasından fazla haz almam. ancak ara ara filmlerinde çok orjinal ve yaratıcı şeyler de izlemek mümkün. tahminim bu projesi de aynı türde olacak. yani daha çok sorgulayacak ara ara korkutacak!!!

  • lars von trierin yaptığı filmleri çok beğenyorum filmlerinde oldukça başarılı eminim bu korku filminden alnının akıyla çıkacaktır.merakla bekliyorum...

  • korkularımızı yenmemizde yarar var derim ben bu habere :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir