8 Aralık 2003 13:44

Trier'e Yönetmen Kızı Yakışır

Trier'in Dogville ile start alan üçlemesinde, Kidman'ın yerini Bryce Dallas Howard alabilir!

Lars Von Trier'in tartışmalı ve çarpıcı filmi Dogville sinemalarda... Nicole Kidman'ın üçlemenin diğer filmlerine, film trafiğinin yoğunluğu nedeniyle katkıda bulunmayacağını daha önce duyurmuştuk. Bambaşka bir Kidman sunan ana karakteri diğer filmlerde, ünlü bir yönetmenin kızının canlandıracağı söyleniyor. İkinci film Manderlay'de rol alması için, Ron Howard'ın kızı Bryce Dallas Howard ile görüşülüyor.Howard bu aralar, sık sık haber yaptığımız M. Night Shyamalan'ın The Village filminde deneyim kazanmakla meşgul. Babasının büyük kızı için bağlantıların son derece güçlü oluğuna şüphe yok. Hayal kırıklığına uğratmamasını dileyelim.Manderlay'in Dogville'ın perdelere kapattığı noktadan başlaması bekleniyor. İlerde çok ses getireceğine inandığımız üçlemenin ilk ayağını ise kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Bu haberi Türkiye'de herkesten önce, Beyazperde Mobil aboneleri duydu! Siz de cep telefonunuzda Abone haber yazıp 3292'ye gönderin, bomba haberleri herkesten önce siz öğrenin!
Yorumlar
  • Nıcole iin cok üzgünüm keşke o olsaydı dogvilleyi henüz izleyemedim dagıtımcı firma buraya uğramayı iyişallah unutmaz.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir