23 Şubat 2006 14:02

Trinity ve Zombi Dostları

Fido'nun çekimleri tam gaz sürüyor

Matrix'le yıldızlaşan Carrie-Anne Moss'un yeni filmi tam bir kara komedi. Latino Review, Moss'un başrolünde olduğu Fido'nun ilk afişini yayınladı.Andrew Currie'nin yönetmenliğini yaptığı Fido 1950'lerin dünyasına çok farklı bakıyor. Ufak bir kasabada her şey bildiğimiz 50'li yıllardaki gibidir, tek farkla… Zombiler de artık insan hayatının doğal bir parçasıdır.Bilim adamlarının geliştirdiği bir tasma sayesinde kontrol altına alınabilen zombiler birer hizmetkara dönüşmüştür. Bu ufak kasabada da bahçe sulayan, köpekleri gezdiren, markette alışveriş yapan zombilerle karşılaşmak oldukça sıradandır.Robinson ailesinin küçük oğlu Timmy'nin de en yakın dostu Fido adlı zombisidir. Hayat tüm keyfiyle sürerken Fido yan komşuyu yemek gibi bir gaflette bulunur.Currie'nin Robert Chomiak'la imza attıkları bu oldukça enteresan senaryoda Moss'la beraber başrolleri Dylan Baker ve Billy Connolly canlandırıyor. Connolly'i zombi performansında izlemek için şimdiden sabırsızlanıyoruz.
Yorumlar
  • hakkın var. zombinin aşkımı ... ne matrak olur amam :))

  • Yapımcıların zombilerle ilgilenmesi güzel bir şey bence. İsmini tam hatırlayamadığım bir film daha vardı zombi komedisi olarak. Ona benzetiliyor fido daha vizyona girmeden amerikan film sitelerinde. Ama biliyorsunuz Carrie-Anne Moss'un oynadığı hiçbir filmin eşi benzeri olamaz. örneğin ME ME NTO

  • yapımcıların zombilere neden bu kadar taktığını anlayamıyorum.aynı yemeği ısıtıp ısıtıp ortaya koyuyorlar.hikaye farklı oyuncular farklı ama olay aynı.yakında zombinin aşkıda çıkarsa hiç şaşırmam veya ateşli zombi))bir zamanlar diriydim))ölmek suçmu))bunlar çoğaltılabilir.trinity ve collony ninde filmi sıkıcı olmaktan kurtarabileceğini zannetmem.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir