14 Temmuz 2006 10:43

Trio Aksiyon

Uzakdoğulu üç yönetmen, üçümüz bir film için diyor!

Uzakdoğu sinemasının üç aksiyon ustası, üç dev yönetmeni, aynı proje için güçlerini ve setlerini birleştiriyor!Tsui Hark, Ringo Lam ve Johnnie To çektikleri filmlerle uzakdoğu aksiyon sinemasının en önemli filmlerinden bir bölümüne imza attılar. Şimdi ise her biri Triangle adını taşıyacak filmin 30'ar dakikasını yönetecek...Seven Swords ve Once Upon A Time In China'nın yönetmeni Tsui Hark giriş bölümüne, City On Fire yönetmeni Lam gelişme bölümüne ve Jonnie To ise sonuçlara bakacak. Tabi film böyle bir seyir izlemeyebilir ve buna tamamen yönetmenler karar verecek.Oyuncu olarak ise Simon Yam ve Louis Koo gibi isimler anılıyor. Fakat detaylar ve gelişmeler henüz belli değil.Yönetmenlerin böyle bir işe girişmelerinin altında şüphesiz müthiş bir iddia var. Fakat bu üçlünün son 20 yılın aksiyon ve dövüş sanatları sinemasına neler kattıklarını bilenler, beklentilerini uzaya gönderebilirler.
Yorumlar
  • tsuki hark, ringo lam, jhonnie yo....güzeldi...ringo lam hakkında; ethan'a katılıyorum..

  • bu işin içinde ringo lam ve tsui hark varsa,bu film tutar arkadaş.yazık ki lam:maximum risk,replicant ve in hell ile hark'ta:double team ve knock off ile hollywood'da mağalesef tutanamadılar :(

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir