23 Aralık 2005 13:24

Tsunamiden Şov Dünyasına

Pembe diziciler mucize çocuğun peşinde

Geçtiğimiz yıl Güney Asya'da yaşanan Tsunami felaketi düşünülünce birçoklarının aklına o günlerde mucize çocuk olarak TV ekranlarında boy gösteren Martunis gelir. Geçen yılın, öyle ya da böyle, en popüler isimlerinden olan Martunis de oyunculuk kariyerine başlıyor.Reuters'in bildirdiğine göre Martunis ve pembe dizileriyle ünlü olan Multivision bir yıllık anlaşma imzaladılar. Martunis adına açıklama yapan babası, sekiz yaşındaki oğlunu bu iş için zorlamadığını, bunun çocuğun da isteğiyle gerçekleştiğini anlattı. Haberi doğrulayan Multivision ekibi ise nasıl bir proje hazırlığında olduklarını açıklamadı.Martunis geçtiğimiz yılki depremin ardından 19 gün sonra enkaz altında İngiliz bir televizyon ekibi tarafından bulunmuştu. Yaklaşık üç hafta süresince böğürtlen ve kuru erişte yiyerek hayatta kalan çocuk felaketin mucizesi olarak epey gündemde kalmıştı.Portekizli kurtarma ekibinin enkazda çıkardığı yedi yaşındaki ufaklık futbola hayran olduğunu söylerken, eğer bir filmde oynayacaksa bunun futbol filmi olması gerektiğini de vurguluyor.
Yorumlar
  • Bu tarz film ler daha önce çevrildi bence hiç bir albenisi yok ki diğil 19 gün 3 ay sonra göçük altındasn çıkarılan insanlar var bence bu daha ilginç olurdu benim düşüncem bu yönde saygılarımla.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir