22 Şubat 2012 01:00

Tuğçe Kazaz ilk Türkiye güzelini film yapacak

Keriman Halis Ece'ye hayran olan Tuğçe Kazaz, ilk dünya güzelimizin hayatını film haline getiriyor.

Podyumlara yavaş yavaş veda etmeye hazırlanan Tuğçe Kazaz'ın bu kararının ardındaki neden ortaya çıktı. Birçok projede oyunculuk yapan Kazaz, bu kez farklı bir yeteneğini ortaya koymak için kolları sıvadı. Ünlü manken, hayatından çok etkilendiği ilk dünya güzelimiz Keriman Halis Ece'nin yaşam öyküsünü beyaz perdeye taşıyacak.

SENARYO TAMAM GİBİ
Geçtiğimiz günlerde vefat eden Ece'nin hayat hikayesiyle ilgili bütün kitapları okuyan Tuğçe Kazaz, ilk dünya güzelimizi çekeceği filmde ölümsüzleştirecek. Ünlü model, senaryosunu yazmaya başladığı filmde; Keriman Halis Ece'yi de kendi oynayacak.

99 YAŞINDA VEFAT ETTİ
1913 yılında dünyaya gelen Keriman Halis'e; Atatürk, 'kraliçe' anlamına gelen Ece soyadını verdi. İlk dünya güzelimiz, geçtiğimiz günlerde 99 yaşında vefat etti.

Yorumlar
  • Ya şunu haber yapmayınnnn....

  • İlk dünya güzeli seçilince adamlar ne demiş onuda yazsanıza ! (Nihayet Sonunda Türkleri'de Soyduk)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir