21 Mart 2012 01:00

Tuğçe, Kenan'ın karısı oldu

Kenan İmirzalıoğlu, 'Deli Yürek' filminden 10 yıl sonra kendisine şöhretin kapılarını açan usta yönetmen Osman Sınav’ın 'Uzun Hikâye' filmi için kamera karşısına geçti.

Yönetmen Osman Sınav’ın 10 yıldır üzerinde çalıştığı ‘Uzun Hikaye’ filminde Kenan İmirzalıoğlu ile başrolü paylaşan Tuğçe Kazaz yeni projesiyle ilgili olarak VATAN’ın sorularını yanıtladı.

Kenan İmirzalıoğlu ismi sizi heyecanlandırdı mı?
Tuğçe KAZAZ: Beni ilk olarak senaryo, proje, ekip heyecanlandırdı. Bir bütün olarak hepsini sevdiğim için kabul ettim. Ancak Kenan Bey’in tecrübeli olduğu da bir gerçek, bu bana heyecandan çok onun deneyimlerinden yararlanma fırsatı sunuyor.

İmirzalıoğlu ile hiç bir araya geldiniz mi?
Tuğçe KAZAZ: Rol arkadaşı olduğumuza göre elbette bir araya gelip çalıştık. Filme 1 ay kadar yoğun bir çalışmayla hazırlandım.


TUĞÇE KAZAZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ..Dizilerini izlemiş miydiniz?
Tuğçe KAZAZ: TV’ye pek rağbet eden biri değilim. Ama Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte çalışacağımız için Ezel’den bazı bölümleri çalışmamın bir parçası olarak izledim.

Oyunculuk dersi alıyor musunuz?

Tuğçe KAZAZ: Bu proje için yönetmenimin beni yönlendirdiği şekilde oyunculukta eksikliklerimi ve kusurlarımı gidermek adına bir çalışma içine girdim. Bana oyuncu arkadaşlarım da bu konuda çok yardımcı oldu, onlarla birlikte de çalıştık. Bu benim için yeni bir alan olduğundan dikkatli olmaya gayret ediyorum.

Oyunculuğun gerektirdiği her şeyi yapar mısınız?
Tuğçe KAZAZ: Benim anlayışımda her şeyi yaparım diye bir şey yok. Oyunculuğun hakkını vermek adına kendi sınırlarım çerçevesinde gerekli her türlü çalışmayı yapar, zahmete katlanırım.

Modellik konusunda aldığınız kararlar var mı?
Tuğçe KAZAZ: Henüz modelliği bırakmadım aksine mesleğimin zirvesindeyim. Hatırlarsanız yıllar öncesinden de oyunculuk deneyimlerim olmuş ama modellik ağır basmıştı. Artık modelliğin dışında da farklı şeyler yapmak için kendimi hazır hissediyorum. Bu dönemde oyunculuğa ağırlık vereceğim.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir