7 Kasım 2005 15:42

Tüm Hollywood Bobby'de

Estevez'in filminde yok yok

Emilio Estevez, Kennedy suikastini anlatacağı Bobby için kamera arkasına geçeceğini duyurduğu günden beri tüm gelişmeleri aktardık. The Hollywood Reporter'ın yazdığına göre ünlü aktörün filmine Helen Hunt, Christian Slater, James Marsden, Joshua Jackson ve William H. Macy de eklendi.Estevez'in Kennedy suikastine doğru ilerleyen saatlerde yaşananları ve suikastin hazırlık aşamasını anlatacağı filmde nerdeyse Hollywood'un bütün oyuncuları yer alacak.Oscarlı oyuncu Anthony Hopkins'in başı çektiği kadroya Demi Moore, Sharon Stone, Nick Cannon ve Elijah Wood'un ardından Lindsay Lohan da eklenmişti. Rüya kadronun günlüğünü adım adım aktarmaya devam edeceğiz.
Yorumlar
  • cidden bütün hollywood bobby de.zaten elijaın olması yeter ama.anthony hopkins,demi moore valla süper oyuncu kadrosu.izlemeye doyum olmaz. bekleneni vermesini umuyorum.

  • rüya gibi umarım estevez çuvallamaz pek bu kadroyu kaldırabileceğini sanmıyorum ama bekleyecez

  • inanılmaz bi kadro gerçekden beklemekden başka çaremiz yok. ben böle sağlam kadro sin city ve the outsiders filminde görmüştüm.böle yıldızlar topluluğunun olşturduğu yapımlar insana heyecan veriyor.filmi izlerken sırasıyla yıldızlar görünüyor ve sizde sırada hangi ünlü karşımıza çıkcak diye filmi dikkatle izliyosunuz ve bu insana tatlı bi heyecan veriyor. müekkeml bi olay fakat bu kadar çok yıldızın filmlerinde komplikasyonun ve devirdaimın ii olması lazım!! gerçi burda amatör oyuncular yok bi çok kişi kendini kanıtlamış durumda işte bu çok iyi!!! bekleyip göreceğiz.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir