24 Ocak 2011 01:00

Tünataç'ın moda olan sevişmeleri

Berrak Tüzünataç'ın iki yıl önce rol aldığı Kıskanmak filminin bazı yatak sahneleri, sanal ortamda yayıldı.

MYNET SİNEMA'YI FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINTüzünataç'ın rol arkadaşı Serhat Tutumluer ile seviştiği görüntüler, internet sitelerinin en çok tıklanan videolarından biri oldu.

BERRAK TÜZÜNATAÇ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ..

Zeki Demirkubuz'un yönettiği 'Kıskanmak', çekim aşamasında Berrak Tüzünataç ve Bora Cengiz'in sevişme sahneleriyle gündeme gelmişti. Tüzünataç'ın, eşini aldatan bir kadını canlandırdığı filmdeki yakınlaşmalar, çok konuşulmuştu. 'Kıskanmak'ı gündeme getiren karelerde bu kez Tüzünataç'la Serhat Tutumluer sevişiyor.

Yorumlar
  • Mahrem yerlerinizi açmanız,çıplak pozlar vermeniz çok günahtır.Evlenmeden cinsel ilişkiye girmek de çok günahtır.Uyarıma uymak,uymamak... size kalmış.Ben sizi Cehennem azabından kurtarmak,Rabbimizin merhametine kavuşturmak,sizin Allahımızın istediği bir kul olmanız için söylüyorum.Allahtan korkmuyor musunuz,utanmıyor musunuz? Öldükten sonra Allahımız sizi sorguya çektiği zaman ne cevap vereceksiniz? O zaman Rabbimiz hayatınızda ne yaptıysanız hepsini tek tek soracak.

  • mmnn

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir