5 Mart 2007 11:14

Turgul ve Şen

Gönül Yarası ekibi İstanbul Modern Sinema'da!

İstanbul Modern Sinema bu ay Şener Şen-Yavuz Turgul filmlerinden oluşan nefis bir programı izleyici ile buluşturuyor.Sinemamızın en unutulmaz ve en önemli yapıtlarından bazılarını bir araya getiren program, aynı zamanda hem Yavuz Turgul'un yönetmen olarak çizgisinin gelişimini hem de Şener Şen'in oyunculuk açısından değişimini, farklılıklarını değerlendirme olanağı veriyor. Gönül Yarası, Eşkıya, Gölge Oyunu, Aşk Filmlerinin Unutulmaz Yönetmeni ve Arabesk filmlerinin yer aldığı programla ilgili detayları istanbulmodern.org adresinden alabilirsiniz!Yavuz Turgul ve Şener Şen, 10 Mart Cumartesi tarihinde, İstanbul Modern Sinema'da saat 14:00'teki Gönül Yarası gösterimi ardından, 16.00'da başlayacak söyleşiye katılacaklar.İşte bu buluşma kaçmaz!
Yorumlar
  • Oscar'a katılmadan edemiyeceğim, haklı en kısa zamanda Uğur Yücel'i de tekrar aralarına alıp, sıkı bir dramla karşımıza çıkmalarını ümit ediyorum...

  • iyi bir iş yapmışlar ama benim asıl üzerinde durmak istediğim şey saflıgım. Afişteki Maggie Gyllenhaal yazısını görünce sevindim Jake Gyllenhaal de gelir mi diye. sonradan anladım ki kimsenin geldiği yok filmlerini gösterecekler sadece. Ah bana Vahlar bana. Millet sinema aşkında bense....:)

  • ne kadar şanslıyımki onların var olduu dönemde yasıyorum.onların filmelrinden ögreniorum.onların filmlerinde egleniorum.sanat ve sözde sanatın o büük nüansını onlarla görüorum.ama ben onları göremiorum.aklımda onlara ithaf edebileceim bi sarkı var.simdi istanbulda olmak vardı anasını satayım.eskisehirden sevgiler!

  • En kısa zamanda, bu ikili yanına Uğur Yücel'i de alıp yeni bir filme imza atmalı!

  • ahhhh ahhhhh istanbulda olmak vardı.. keşke ankarayada gelseler.. gönül yarasının galasında gelmişti tüm ekip.. ne güzeldi ya.. zaten şener şen ve yavus turgulun filmleri çok iyi.. bi eşkiya olsun bi muhsin bey olsun.. hem bunlar uğur yücelide bünyesinde barındırdığı için mutlaka görülmesi gereken filmler....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir