15 Şubat 2013 01:00

Türk Film Festivali'nde gösterilecek filmler belli oldu

28 Şubat - 03 Mart 2013 tarihleri arasında Los Angeles’ta düzenlenecek olan 2. Los Angeles Türk Film Festivali’nde gösterilecek filmler belli oldu.

Yılmaz Erdoğan’ın 22 Şubat’ta vizyona girecek filmi ‘Kelebeğin Rüyası’ ile başlayacak festivalin kapanışı Zeki Demirkubuz’un ‘Yeraltı’ filmiyle yapılacak. Ali Aydın ’ın ‘Küf’ ve Emin Alper’in ‘Tepenin Ardı’ filmleri ise festival kapsamında gösterilecek diğer filmler.

Festivalin bu seneki kısa film yarışması jüri başkanı, ödüllü yönetmen Semih Kaplanoğlu. Jüride ‘Hatırla Sevgili’, ‘Aşk Tesadüfleri Sever’, ‘Kurtuluş Son Durak’ ve ‘Gergedan Mevsimi’ gibi yapımlarda izlediğimiz oyuncu Belçim Bilgin de yer alıyor. Amerikalı jüri ise Akademi Yabancı Filmler Komisyon Başkanı Ron Yerxa, Batı Amerika Yazarlar Birliği Başkan Yardımcısı & Akademi üyesi Howard A. Rodman ile 1978 Cannes Altın Kamera ödüllü yönetmen-yapımcı Rob Nilsson’dan oluşuyor.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir