23 Mayıs 2018 22:07

Türk Film Haftaları Ayla ile Zagreb'te başlıyor

Yunus Emre Enstitüsü yeni bir projeye imza attı.Yunus Emre Enstitüsünün projesi kapsamındaTürk Film Haftaları gerçekleşecek. 11 ayrı ülkede kültürümüzü tanıtıcı etkisi bulunan sinema filmleri, Uluslararası Film Festivallerinden ödüllerle dönen 'Ayla' filminin gösterimiyle 23 Mayıs'ta Hırvatistan'ın Zagreb şehrinde başladı. Projede gösterimlerin yanı sıra oyuncularla söyleşiler ve çeşitli atölye çalışmaları da düzenlenecek.


Hafta boyunca gösterilecek tüm filmler ücretsiz olarak gösterilecek.

Türk Film Haftalarında, Amman, Beyrut, Budapeşte, Bükreş, Kazan, Londra, Rabat, Tahran, Viyana, Varşova, Zagreb'te, Balık, Bana Masal Anlatma, Korkuyorum Anne, Mavi Bisiklet gibi Türk sinemasının önemli yapımları sergilenecek.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir